PKS Wieluń

                     
PKS Wieluń Sp. z o.o. Rozkład ważny od: 25.06.2018
ul. Traugutta                  
98-300 Wieluń                  
43 8434393                  
                     
Wieluń D.A/ STASZICA 49
                     
ROZKŁAD ODJAZDÓW Wszystkie stanowiska
                     
Kierunek Godziny odjazdu
BEŁCHATÓW ul.Sienkiewicza 23:36 3 7cx[1]            
przez OSJAKÓW Centrum 01
SZCZERCÓW Plac Św. Floriana
                 
BIENIEC 49 02 13:30 11 S. 14:20 11 S.      
przez PĄTNÓW, nr 30/31                  
BIENIEC Mały 02 12:20 9 Dmz            
przez MIERZYCE I 02
ŁASZEW, pętla
                 
BIENIEC Mały 02 17:30 9 Dmz            
przez PRZYWÓZ 01                  
BIENIEC Mały 02 15:00 9 S.            
przez WIERZCHLAS,Wieluńska-486-18/19
MIERZYCE I 02
                 
BOLESŁAWIEC Rynek 28 14:20 7 Dmz            
przez SKOMLIN Tysiąclecia 01
LUDWINÓW, skrzyżowanie 16/17
                 
CZASTARY, park 26/27 14:20 10 S. 17:30 10 Dmz      
przez PARCICE,szkoła 14/15                  
CZERNICE nr 22 15:35 6 S.            
przez MASŁOWICE II/szk 481/63/70
BĘBNÓW
                 
CZĘSTOCHOWA D.A. 07:40 5 En            
przez DZIAŁOSZYN Plac Wolności
MIEDŹNO
                 
DROBNICE - Kol. Podkochlew 01 15:40 6 S.            
przez OSJAKÓW Centrum 01                  
DZIAŁOSZYN Plac Wolności 06:20 5 D            
DZIAŁOSZYN Plac Wolności 15:55 5 eDxm            
przez KRZECZÓW, Centrum-486/32                  
DZIAŁOSZYN Piłsudskiego/os. 12:45 5 S.            
DZIAŁOSZYN Piłsudskiego/os. 12:10 11 S.            
przez DZIETRZNIKI, nr 97/122b
ZAŁĘCZE MAŁE, skrzyżow 01/02
PARZYMIECHY, Częstochowska
                 
DZIAŁOSZYN Piłsudskiego/os. 15:00 5 S.            
przez KRZECZÓW, Centrum-486/32
DZIAŁOSZYN Plac Wolności
                 
DZIETRZKOWICE, szkoła 14/15 18:00 7 Dmz            
przez SKOMLIN Tysiąclecia 01                  
DZIETRZKOWICE, wieś 12/13 11:50 7 Dmz            
przez MOKRSKO 204 01/02
SKOMLIN Tysiąclecia 01
                 
GOLA 12/13 15:45 7 S.            
przez SKOMLIN Tysiąclecia 01
LUDWINÓW, skrzyżowanie 16/17
BOLESŁAWIEC Rynek 28
                 
GRYFICE D.A. 23:00 3 ŚeP            
przez OSTRÓW WIELK. D.A.
SZCZECIN D,A/D.K.
                 
GRZYB 14:50 8 S.            
przez ŚWIĄTKOWICE 14/15
KLONOWA 1 nr 03 (4545E)
                 
JÓZEFÓW, dw.kolejowy 16/17 15:35 10 S.            
przez PARCICE,szkoła 14/15                  
KAMION 01 06:20 9 dnK 14:20 9 dnK 22:20 9 dnK
przez KAMIONKA, nr 55/56                  
KAMION 01 19:30 9 Dmz            
przez PRZYWÓZ 01                  
KAMIONKA, nr 55/56 07:20 11 S.            
KATOWICE D.A. 09:15 2 AćP            
przez CZĘSTOCHOWA D.A.                  
KLONOWA 1 nr 03 (4545E) 08:00 8 S. 13:50 8 S. 14:50 8 Fm
przez ŚWIĄTKOWICE 14/15 16:00 8 S.            
KŁODZKO D.A. 02:57 2 nP[13            
przez WROCŁAW DWORZEC Sucha 1                  
KOCHLEW 06:40 5 S.            
przez KRZECZÓW, Centrum-486/32                  
KOLONIA BIENIEC 02 15:35 9 S.            
przez KAMIONKA, nr 55/56
MIERZYCE I 02
                 
KOŁOBRZEG 00:25 3 LP[16            
przez GNIEZNO D.A.                  
KOŁOBRZEG 22:00 3 ĄĘP            
przez POZNAŃ D.A.                  
KONIN, D.A. 13:45 3 dAP[10            
przez SIERADZ d.a./Jana Pawła II                  
KONOPNICA 02 (4536E) 17:45 3 S.            
przez NOWA WIEŚ 02                  
KONOPNICA 02 (4536E) 15:35 6 Dmz 16:30 6 S. 18:20 6 Fm
przez WIELGIE 481/49/56                  
KRAKÓW ul. Bosacka MDA 06:00 2 dwV            
przez CZĘSTOCHOWA, Orzechowskiego
ZAWIERCIE, ul. Sikorskiego
                 
KRZECZÓW, Centrum-486/32 06:20 5 +K 14:20 5 +K 22:20 5 +K
przez WIERZCHLAS,Wieluńska-486-18/19                  
KUDOWA-ZDRÓJ 12:40 0 bP[19            
przez WROCŁAW DWORZEC Sucha 1                  
LUTUTÓW Rynek nr 1 13:40 0 S.            
przez CZARNOŻYŁY, Centrum
ZŁOCZEW, Szeroka 11/12
                 
LUTUTÓW Rynek nr 1 12:40 8 S.            
przez HUTA 12/13                  
LUTUTÓW Rynek nr 1 06:30 8 S.            
przez NIEMIERZYN, Centrum
HUTA 12/13
                 
LUTUTÓW Rynek nr 1 09:50 8 S. 11:30 8 S.      
przez ŚWIĄTKOWICE 14/15                  
LUTUTÓW Rynek nr 1 18:30 1 S.            
przez WALICHNOWY,Al. Wyzwolenia                  
ŁAGIEWNIKI 01 06:20 2 dnK 14:20 2 dnK 22:20 2 dnK
przez STAW 02                  
ŁÓDŹ D.A. ŁÓDŹ KALISKA 17:15 4 bP[9]            
przez SIERADZ d.a./Jana Pawła II                  
ŁÓDŹ D.A. ŁÓDŹ KALISKA 09:00 4 d[99P            
przez ZŁOCZEW, Szeroka 11/12
SIERADZ Jana Pawła II/szpital
                 
ŁÓDŹ KALISKA D.A. 11:20 5 Dmz            
przez DZIAŁOSZYN Plac Wolności
WIDAWA, Nowy Rynek
                 
ŁÓDŹ KALISKA D.A. 08:20 4 bw            
przez KONOPNICA 02 (4536E)
WIDAWA, Nowy Rynek
                 
ŁÓDŹ KALISKA D.A. 12:00 4 Bbwz 17:20 4 7b      
przez OSJAKÓW Centrum 01
RYCHŁOCICE 481/39/46
                 
ŁÓDŹ KALISKA D.A. 05:10 4 Dmz 06:40 4 Cb1-5 06:40 4 S.
przez RYCHŁOCICE 481/39/46
WIDAWA, Nowy Rynek
13:00 4 b 16:30 4 5,7dfz      
                 
ŁÓDŹ KALISKA D.A. 10:20 4 E[9]            
przez RYCHŁOCICE 481/39/46
WIDAWA, Nowy Rynek
ŁASK Zielona
                 
ŁYSKORNIA, GCI 02 09:00 1 S.            
przez BIAŁA, kościół                  
MŁYNISKO, OSP 01/02 06:20 2 S.            
MŁYNISKO, OSP 01/02 06:24 10 dnK 06:24 10 CdnK 14:24 10 dnK
przez KURÓW, szkoła 14:24 10 CdnK 22:24 10 dnK 22:24 10 CdnK
MOKRSKO 204 01/02 07:30 7 S.            
MOKRSKO 204 01/02 07:30 10 S. 13:30 10 S.      
przez CHOTÓW OSP 01/02                  
NIŻANKOWICE (4523E) 15:40 9 Dmz            
przez WIERZCHLAS,Wieluńska-486-18/19
PRZYWÓZ 01
                 
OKALEW- Babin 01 15:50 0 S.            
przez NIEMIERZYN, Centrum
HUTA 12/13
                 
OKALEW- Babin 01 14:40 8 S.            
przez NIETUSZYNA Centrum
HUTA 12/13
                 
OPOLE, D.A. 16:50 4 dnY[6]            
OPOLE, D.A. 19:00 4 na[99P            
przez PRASZKA Pl. Grunwaldzki
KLUCZBORK D.A
                 
OPOLE, D.A. 10:05 4 bP[9]            
przez PRASZKA Pl. Grunwaldzki
OLESNO D.A.
                 
OSJAKÓW Centrum 01 05:05 0 D 07:50 6 S.      
OSTRÓWEK, Urząd Gminy 10:00 8 S.            
przez NIEMIERZYN, Centrum                  
OŻARÓW, Poczta 01 15:50 10 S            
przez CHOTÓW OSP 01/02
KOMORNIKI, Dom Dziecka 02
                 
OŻARÓW, Poczta 01 14:30 6 S.            
przez KOMORNIKI, Dom Dziecka 02                  
PAJĘCZNO d.a./1Maja 06:20 5 Fm 06:20 5 EmzK 09:40 5 Dmz
przez KRZECZÓW, Centrum-486/32
DZIAŁOSZYN Plac Wolności
14:20 5 EmzK 15:40 5 Dmz 17:20 5 S.
19:30 5 Dmz 22:20 5 EmzK      
PAJĘCZNO d.a./1Maja 10:10 6 S.            
przez OSJAKÓW Centrum 01                  
PARCICE skrzyż.22/23 (4715) 06:20 10 Fm 22:20 10 Dmz      
przez MŁYNISKO, OSP 01/02                  
POBIEROWO 23:00 3 7LP            
przez OSTRÓW WIELK. D.A.
SZCZECIN D,A/D.K.
                 
PRASZKA Pl. Grunwaldzki 11:30 4 S. 15:35 4 S. 19:30 4 Dmz
PRASZKA Pl. Grunwaldzki 10:30 10 Dmz            
przez CHOTÓW OSP 01/02
KOMORNIKI, Dom Dziecka 02
                 
PRASZKA Pl. Grunwaldzki 07:00 11 S. 12:50 11 Dmz      
przez GANA                  
PRASZKA Pl. Grunwaldzki 06:25 7 S. 12:50 7 S.      
przez MOKRSKO 204 01/02
KOMORNIKI, Dom Dziecka 02
OŻARÓW, Poczta 01
                 
PRASZKA Pl. Grunwaldzki 06:20 4 dnK 22:20 4 dnK      
przez WIERZBIE
OŻARÓW, Mleczarnia 01/02
                 
PRZYWÓZ 01 08:20 0 S. 11:00 9 Dmz      
przez WIERZCHLAS,Wieluńska-486-18/19
TOPORÓW, szkoła 01
                 
RADOMSKO D.A. 18:05 3 dhw[15            
przez PAJĘCZNO d.a./1Maja                  
RADOSZEWICE 06:20 6 dnK 13:50 6 S. 14:20 6 dnK
przez OSJAKÓW Centrum 01 15:40 6 Fm 20:20 6 dnK 22:20 6 dnK
ROSOSZ 02 06:55 2   15:40 2 S.      
przez BIAŁA Rządowa nr 55
NARAMICE. skrzyżowanie 02
                 
RUDNIKI 06:20 0 dnK 14:20 11 dnK 22:20 11 dnK
przez BIENIEC 49 02                  
RUDNIKI 15:40 11 S. 20:00 11 S.      
przez PĄTNÓW, nr 30/31                  
SANOK D.A. 05:10 3 LP[16            
przez CZĘSTOCHOWA D.A.
BUSKO ZDRÓJ
                 
SIEMKOWICE, centrum 14:40 6 S.            
przez OSJAKÓW Centrum 01                  
SIERADZ d.a./Jana Pawła II 14:10 8 S.            
przez OKALEW - OSP
ZŁOCZEW, Szeroka 11/12
                 
SIERADZ d.a./Jana Pawła II 11:50 8 Fm            
przez OSTRÓWEK, Urząd Gminy
ZŁOCZEW, Szeroka 11/12
                 
SIERADZ d.a./Jana Pawła II 07:10 8 Dmz 07:16 8 eDxm 08:00 8 Dmz
przez ZŁOCZEW, Szeroka 11/12 15:05 8 En            
SKOMLIN Tysiąclecia 01 06:20 1 dnK 14:20 1 dnK 22:20 1 dnK
przez CHOTÓW OSP 01/02                  
SKOMLIN Tysiąclecia 01 16:40 7 S.            
przez MOKRSKO 204 01/02
WALEŃCZYZNA 01/02
                 
SKOMLIN Tysiąclecia 01 15:40 7 S. 16:10 7 Fm      
przez WRÓBLEW, skrzyżowanie 01                  
STAWEK 12:30 8 S.            
przez CZARNOŻYŁY, Centrum                  
STROBIN 01 06:20 6 dnK 14:20 4 dnK 22:20 6 dnK
przez WIELGIE 481/49/56
KONOPNICA 02 (4536E)
                 
SZKLARSKA PORĘBA 02:20 2 cP[19            
przez WIERUSZÓW d.a./Wrocławska 18
WROCŁAW DWORZEC Sucha 1
JELENIA GÓRA D.A.
                 
TOPLIN 01 06:10 2 dnK 06:20 6 dnK 14:10 2 CdnK
przez MOKRSKO 319 01/02 14:20 6 CdnK 20:20 2 Dmz 20:30 6 Dmz
22:10 2 dnK 22:20 6 dnK      
TOPLIN 01 06:10 2 dnK 06:20 7 dnK 22:10 2 dnK
przez MOKRSKO, Osiedle 01/02 22:20 7 dnK            
USTKA PĘTLA 02:25 3 diP[29            
przez TORUŃ, D.A.                  
WALICHNOWY,skrzyżowanie 15:30 1 S. 16:40 1 S.      
przez WALICHNOWY,Al. Wyzwolenia                  
WARSZAWA DW.ZACH. 02:20 3 cP[19 06:00 3 bP 14:25 3 bP[19
przez BEŁCHATÓW ul.Sienkiewicza                  
WIDAWA, Nowy Rynek 11:20 10 Dmz            
przez DZIAŁOSZYN Plac Wolności                  
WIELGIE 481/49/56 11:50 6 S.            
przez CZERNICE nr 22
BĘBNÓW
                 
Wieluń D.A/ STASZICA 49 05:40 2 dnK 05:52 2 dnK 07:35 1 S.
  13:40 2 dnK 13:52 2 dnK 16:50 0 D
  21:40 2 dnK 21:52 2 dnK      
Wieluń D.A/ STASZICA 49 14:40 1 S.            
przez BIAŁA, kościół
MŁYNISKO, OSP 01/02
                 
Wieluń D.A/ STASZICA 49 13:15 8 dnK            
przez GROMADZICE,skrzyżowanie                  
Wieluń D.A/ STASZICA 49 16:30 5 S.            
przez SIEMKOWICE, centrum
DZIAŁOSZYN Plac Wolności
KRZECZÓW, Centrum-486/32
                 
Wieluń D.A/ STASZICA 49 06:25 1 S.            
przez WALICHNOWY,Al. Wyzwolenia
PARCICE,szkoła 14/15
                 
WIERUSZÓW d.a./Wrocławska 18 12:00 10 Dmz            
przez PARCICE,szkoła 14/15
BOLESŁAWIEC Rynek 28
MIELESZYN, skrzyżowanie 18/19
                 
WIERUSZÓW d.a./Wrocławska 18 05:30 5 S. 07:50 1 S. 10:50 1 S.
przez WALICHNOWY,Al. Wyzwolenia 12:50 1 S. 14:30 1 S.      
WIERZBIE - 45-1616-01 14:00 4 S.            
WIKTORÓW 02 06:20 3 dnK 14:20 3 dnK 22:20 3 dnK
przez BIAŁA, kościół                  
WISŁA 01:30 2 dnP[29            
przez CZĘSTOCHOWA D.A.                  
WOLA WIĄZOWA 02 (1926E) 16:00 6 S.            
przez OSJAKÓW Centrum 01                  
WROCŁAW DWORZEC Sucha 1 06:55 2 EV 10:00 2 Fm 14:10 2 bnwV
przez SKOMLIN Tysiąclecia 01
KĘPNO, ul. Broniewskiego
                 
WROCŁAW DWORZEC Sucha 1 16:00 2 7bfV            
przez WALICHNOWY,Al. Wyzwolenia
WIERUSZÓW, Prusa (przy Sedalu)
KĘPNO, ul. Broniewskiego
                 
WROCŁAW DWORZEC Sucha 1 08:53 2 dhw[15 17:50 2 7cx      
przez WIERUSZÓW d.a./Wrocławska 18                  
WROŃSKO OSP 01 13:00 6 S.            
przez NOWA WIEŚ 02
KONOPNICA 02 (4536E)
                 
WROŃSKO OSP 01 10:40 5 S. 15:30 5 S.      
przez NOWA WIEŚ 02
KRZĘTLE
                 
ZAKOPANE D.A. 04:00 2 5LP 04:00 2 ĆeP      
przez CZĘSTOCHOWA D.A.
KRAKÓW ul. Bosacka MDA
                 
ZAKOPANE D.A. 01:00 2 ĄĘP[31            
przez CZĘSTOCHOWA, Orzechowskiego
KRAKÓW ul. Bosacka MDA
                 
ZAŁĘCZE MAŁE, skrzyżow 01/02 11:00 11 S. 12:10 11 Fm 16:00 11 Dmz
przez DZIETRZNIKI, nr 97/122b                  
ZAŁĘCZE MAŁE, skrzyżow 01/02 14:50 11 S.            
przez KADŁUB, OSP
GRĘBIEŃ nr 128 02
                 
ZAMOŚĆ D.A. 00:47 7 aJP[13            
przez PIOTRKÓW TRYB.DW.PKS/POW
RADOM D.A.
                 
ZŁOCZEW, Szeroka 11/12 14:10 8 Fm            
przez OKALEW - OSP                  
ZŁOCZEW, Szeroka 11/12 06:20 8 dnK 11:50 8 S. 14:20 8 dnK
przez OSTRÓWEK, Urząd Gminy 16:40 8 S. 19:10 8 Dmz 22:20 8 dnK
ZŁOCZEW-Kolonia nż 15:35 8 S.            
przez OKALEW - OSP
ZŁOCZEW, Szeroka 11/12
                 
                     
OZNACZENIA KURSÓW
                     
[1] - PPKS BEŁCHATÓW 98-400 ul.Przemysłowa 2 TEL 446333727
[10 - PKS S.A.KONIN 62-510 UL.ZAKŁADOWA 4 TEL.632422011
[13 - Rago Sp. z o.o. 21-146 Jeziorzany ul. Rynek 1
[15 - PKS Sp. z o.o. RADOMSKO, ul. Krszewskiego tel. 44 6832011
[16 - VEOLIA TRANSPORT BIESZCZADY Sp. z o.o. 38-500 SANOK
[19 - PPKS WARSZAWA 02-305 Al. Jerozolimskie 144 TEL.228224811
[29 - PKS BYTÓW SA 77-100 BYTÓW TEL 598223421
[31 - "TELESFOR" Sp. J 32-740 ŁAPANÓW, Kobylec 91
[6] - PKS OPOLE S.A. 45-348 ul.Rodziewiczówny 1 TEL.774537416
[9] - PKS ŁÓDŹ Sp. z o.o. 91-729 ul.Smutna 28 TEL.426780855
[99 - PARATEX - Łódź wymiennie z Regio Travel - Łódź
+ - kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
1-5 - Kursuje od poniedz. do piątku
5 - kursuje w piątki
5,7 - kursuje w piątki i niedziele
7 - kursuje w niedziele
A - Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25. XII
Ą - Kursuje od poniedziałku do piątku; z soboty na niedzielę; z niedzieli na poniedziałek
B - kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę
b - nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
c - nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
ć - Nie kursuje 2 stycznia
Ć - Wyjazd w piątki (nie kursuje 24 i 31 XII; Św. B. Narodzenia, w Wlk. Piątek i Św. W. Nocy)
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w I i II Dzień Św. Wielkanocnych, 25 i 26.XII
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
Ę - Nie kursuje w Wielką Sobotę; w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 24, 25, 31.XII
F - kursuje od poniedziałku do piątku/oprócz świąt/ w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw
    świątecznych
f - nie kursuje 30 IV
h - nie kursuje w Wielką Sobotę i 24 XII
i - nie kursuje 2 I, dzień po Wielkanocy i 27 XII
J - Nie kursuje w dniu 31.XII
K - KORONA - inf.o kursowaniu na dw. autob. i na stronie internetowej pks-wielun.pl
L - kursuje w okresie ferii letnich
m - nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31 XII
P - kurs pospieszny
S - kursuje w dni nauki szkolnej
S. - kursuje w dni nauki szkolnej
Ś - Wyjazd w niedziele (nie kursuje 24 i 31.XII; Św. B. Narodzenia i Św. W. Nocy)
V - kurs przyspieszony
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała
x - kursuje w II Dzień Wielkanocy
Y - Nie kursuje 1 listopada
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
                     
KOLORY
                     
12:00 - kursy przyspieszone
12:00 - kursy pospieszne

 

TOP